Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Premiera Spider-Man z mrocznym zwiastunem i trzema patchami

Dzisiaj posiadacze PlayStation 4 otrzymują kolejny wielki tytuł na wyłączność – grę Spider-Man od Insomniac Games. Deweloperzy przygotowali na premierę mroczny trailer, który można obejrzeć czekając na pobranie pierwszych łatek oznaczonych numerami 1.02, 1.03 oraz 1.04. Wprowadzają one świetne nowości oraz poprawiają drobne błędy w grze.

Oczekiwany Spider-Man debiutuje na PlayStation 4 i jak wynika z pierwszych recenzji, tytuł wart jest ogrania. Zanim jednak zaczniemy bujać się na pajęczynie, będziemy musieli pobrać premierowego patcha, a właściwie trzy patche, ponieważ tyle przygotowali deweloperzy.

Patch 1.02, 1.03 oraz 1.04 do Spider-Man

Co wprowadzają pierwsze łatki i jakie błędy poprawiają? Już wcześniej wiedzieliśmy, że jeden z update’ów zapewni nam Photo Mode (zwiastun trybu fotograficznego zobaczycie w tej wiadomości). Jest on zawarty w łatce 1.02. Niestety nie potwierdziły się plotki o trybie Nowa Gra+, która rzekomo miała być dostępna już na premierę gry właśnie za sprawą aktualizacji Day 1.

Update 1.02 to również Velocity Suit oraz Suit Power, poprawki stabilności oraz wydajności, poprawa błędów związanych z dźwiękiem oraz naprawa pomniejszych błędów. W przypadku aktualizacji 1.03 oraz 1.04 deweloperzy nie ujawnili szczegółów i wiadomo jedynie, że zajmują się one naprawą różnych błędów.

Premiera Spider-Man ze świetnym zwiastunem

Insomniac Games świętuje debiut gry trailerem Be Greater, który na tle wielu poprzednich zwiastunów ocieka mrokiem. Zapraszamy do oglądania!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%