Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Spider Man ze świetnymi funkcjami w pierwszym patchu. Oglądajcie trailer

Człowiek Pająk już wkrótce pojawi się na PlayStation 4 i otrzyma na start Day 1 Update. Co przyniesie pierwszy patch? Zobaczcie sami.

Jeszcze w tym tygodniu – dokładnie w dniu 7 września – posiadacze PS4 otrzymają kolejną grę na wyłączność. Spider Man zapowiada się bardzo obiecująco, lecz zanim zaczniecie się przy niej bawić, będziecie musieli pobrać premierową aktualizację.

Spider Man – patch – Nowa Gra + i Photo Mode

Nie wiemy jeszcze, jakiego rozmiaru będzie pierwszy update do Człowieka Pająka i nie poznaliśmy oficjalnej pełnej listy zmian. Jednak według przecieków (dzięki Gamepur) changelog ma zawierać następujące pozycje:

  • Nowa gra + wraz z dodatkowym najwyższym poziomem trudności
  • Poprawki drobnych błędów
  • Tryb zdjęć oferujący m.in. możliwość dodawania zabawnych naklejek i ramek

7 premier tygodnia. Gry, które trzeba zobaczyć

Najciekawiej z tego prezentuje się Nowa Gra +, która może zapewnić dodatkowe godziny zabawy. Bardzo możliwe, że oprócz wspomnianego najwyższego poziomu trudności w grze pojawią się jakieś inne dodatkowe zachęty, by przejść wszystko od początku.

NG+ nie zostało jednak potwierdzone przez dewelopera, lecz jeśli chodzi o Photo Mode, to już pewniak! Insomniac Games wrzuciło do sieci trailer przedstawiający funkcje edytora zdjęć i zaznaczyło, że jest on częścią premierowego patcha.

Jak się okazuje, 23 października do sprzedaży trafi pierwsze z trzech dużych DLC o nazwie The Heist. Graczom przyjdzie za nie zapłacić 9.99 dolarów lub 24.99 dolarów jeśli zdecydują się na zakup trzech od razu.

The Heist skupi się na postaci Czarnego Kota, która również ma zostać pokazana w podstawowej wersji gry. Jednak w DLC zagra pierwsze skrzypce. Dzięki DLC, gracze zyskają nowe misje do ukończenia i poznają poboczne wątki historii.

Produkcja zapowiada się niezwykle interesująco, lecz czy nie skończymy jej zbyt szybko? Do pytania odniósł się James Stevenson, odpowiedzialny w Insomniac Games za kontakty ze społecznością, odpowiadając jednemu z graczy na Twitterze w następujący sposób:

Nasz przeciętny tester spędzał przy grze około 20 godzin na domyślnym poziomie trudności, ale niektórzy grali o wiele dłużej wykonując mnóstwo misji oraz aktywności pobocznych – zaznacza przedstawiciel Insomniac Games.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%