Spider-Man: Bez drogi do domu ma nawiązanie do gry z PlayStation

Spider-Man Bez drogi do domu - Marvel's Spider-Man - PG
PS4 PS5

Tom Holland, aktor wcielający się w Petera Parkera w Spider-Man: Bez drogi do domu, potwierdził w wywiadzie, że twórcy filmu zainspirowali się jednym ruchem z gry Marvel’s Spider-Man.

Już w tym tygodniu na całym świecie odbędzie się premiera kolejnej produkcji z człowiekiem-pająkiem w roli głównej. O Spider-Manie do tego czasu powstały setki komiksów, wiele gier i kilka filmów. Nic dziwnego, że wszystkie wzajemnie się inspirują, bo jest to po prostu istna skarbnica wiedzy.

Tak się składa, że w tegotygodniowej premierze wszyscy będziemy mogli zobaczyć pewien ruch, który wykonuje Spidey w grze Marvel’s Avengers. Tom Holland potwierdził w wywiadzie, że sam bardzo uwielbia tę pozycję z konsol PlayStation i samo Sony dostarczyło mu PS5, aby mógł w nią zagrać. Zespół odpowiedzialny za No Way Home postanowił zainspirować się jedną z animacji z Marvel’s Spider-Man, która została wykorzystana podczas najpewniej którejś z potyczek. Niestety, nie zdradzono dokładnie, której sprawa dotyczy.

Co ciekawe, przewija się w powyższym wywiadzie ujęcie z jednego ze zwiastunów filmu. Być może to właśnie w nim zobaczymy ten wspomniany ruch. Według teorii fanów, które pokrywają się z plotkami, w tej scenie pojawia się także Tobey Maguire oraz Andrew Garfield, czyli odtwórcy Spider-Mana z filmów nienależących oficjalnie do MCU.

Premiera Spider-Man: Bez drogi do domu odbędzie się 17 grudnia w polskich kinach. Przypominam, że obecnie trwają obostrzenia, które ograniczają liczbę miejsc w salach. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie