Pojazdy, bronie, stroje i mnóstwo innych nowości w GTA Online Napady

Mamy dla Was sporą paczkę screenów z dodatków, które znajdą się w trybie Napady w GTA Online.

Dziś podaliśmy Wam, ile potrzeba będzie miejsca na dysku twardym, aby zainstalować GTA Online Napady. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj. Jednocześnie przypominamy, że premiera tego długo wyczekiwanego trybu, będzie miała miejsce na konsolach już jutro., czyli 10 marca.

Tymczasem w sieci wylądowały kolejne nowości. Rockstar przygotowało bowiem pięć dużych misji z napadami, poniżej znajdziecie screen z twarzami nowych postaci, które poznacie podczas zabawy w tym trybie. To jednak nie wszystko. Będą też nowe pojazdy: specjalne furgonetki, helikoptery bojowe, myśliwce oraz terenówki. Nie zabraknie też uzbrojonej wersji modelu Karin Kuruma (w kolorze niebieskim jego oryginalna wersja).


Wraz z premierą trybu Napady, będzie można przebierać wśród nowych masek, czy różnego rodzaju kamizelek. Wyciekł również cennik dodatków.

A to jeszcze nie wszystko! Na samym dole znajdziecie z kolei nowe osiągnięcia, które będzie można zdobyć w grze na konsolach Microsoftu. Zapoznajcie się z listą i oceńcie, czy dacie radę zdobyć je wszystkie.

GTA Napady GTA Napady GTA Napady-001 GTA Napady-002 GTA Napady-001 GTA Napady-002 GTA Napady-004 GTA Napady-005 GTA Napady-003 GTA Napady-006

gta_heists_achievements

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

127 Shares
Share127
+1
Tweet