PlayStation pokaże nową grę first-party na PS5. FPS inspirowany Marvelem

PlayStation pokaże swoją nową grę first-party | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5

Concord ma niebawem doczekać się pełnej prezentacji – informują źródła w internecie. To nowy FPS od studia first-party PlayStation.

W ostatnim czasie w sieci zaroiło się od przecieków dotyczących oczekiwanego pokazu State of Play. Wydarzenie może odbyć się na dniach i obfitować w wielkie zapowiedzi i pokazy. Wśród tytułów, o który zaczęto głośniej mówić, może znaleźć się zapowiedziane jakiś czas temu Concord.

PlayStation z pokazem nowej gry na PS5 i… PC

Firewalk Studios jakiś czas temu dołączyło do zespołu deweloperów pod banderą PlayStation Studios. Wtedy też zapowiedzieli swoją nową grę, o której wiemy jak na razie niewiele. Ma to być sieciowy FPS z premierą na PS5 i PC jednocześnie, osadzony w autorskim świecie science-fiction. Teraz znany i wiarygodny insider billbil-kun donosi, że pokaz gry może odbyć się już na nadchodzącym State of Play. Wydarzenie podobno odbędzie się 31 stycznia, w środę.

Jak wskazują źródła insidera, gra (tak jak zapowiedziano jakiś czas temu) nadal ma trafić na rynek w 2024 roku. Tytuł ma być bardzo mocno inspirowany Strażnikami Galaktyki od Marvela. Najpewniej nie chodzi wyłącznie o grę wideo, a raczej o całą koncepcję tego świata i przedstawionych bohaterów. Przy okazji rzekomo rychłej zapowiedzi, mamy także zobaczyć fragmenty rozgrywki z gry i postacie, jakie spotkamy w trakcie przygody.

Jak na razie State of Play zapowiada się naprawdę nieźle. Wedle nieoficjalnych informacji, prócz Concord, mamy spodziewać się pokazu m.in. Silent Hill 2 Remake, Rise of the Ronin, Death Stranding 2, nowej gry z serii Metro czy remake’u Until Dawn. Wszystkie te informacje należy jednak traktować z dystansem, bo nie zostały do tej pory potwierdzone.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie