PlayStation State of Play już za kilka dni? Wyciek sugeruje masę wyczekiwanych gier

PlayStation State of Play
PS5

Najpewniej już niedługo dowiemy się, kiedy Sony zaplanowało najbliższą odsłonę wydarzenia PlayStation State of Play. Co ciekawe, najnowsze plotki sugerują, że te ma mieć miejsce dosłownie za kilka dni. Co więcej, pewien znany informator miał dotrzeć do listy tytułów, które zostaną tam zaprezentowane, Ta wygląda genialnie, dlatego zdecydowanie mamy na co czekać.

PlayStation State of Play nadciąga wielkimi krokami

Jako gracze żyjemy od premiery do premiery i od zapowiedzi do zapowiedzi. Wiadomo, lepiej grać niż rozkoszować się trailerami, jednak zapowiedzi nowych tytułów potrafią być ekscytujące. Doskonale pamiętamy, jakie emocje towarzyszyły nam gdy opublikowano trailer GTA VI, prawda? W takim razie z pewnością zainteresuje was to, co do pokazania ma marka PlayStation — a ma dla nas całkiem sporo, przynajmniej tak sugeruje jeden ze skuteczniejszych informatorów. Przejdźmy zatem do rzeczy.

Niejaki Nick „Shpeshal Nick” Baker rzekomo miał dotrzeć do listy tytułów, które pojawią się na najbliższej edycji imprezy PlayStation State of Play. Możliwe, że miało to miejsce z powodu filmiku na YouTube. Ten miał zostać wrzucony wcześniej, a informator miał mieć do niego dostęp. Z tej okazji postanowił podzielić się grami, które się tam znalazły. Jesteście zainteresowani? Oto lista tytułów:

  • Rise of the Ronin
  • Death Stranding 2
  • Final Fantasy 7 Rebirth
  • Silent Hill 2
  • Metro — nowa gra z serii
  • Judas
  • Sonic Generations Remaster
  • Until Dawn (PC/PS5 remaster?)

Kiedy zobaczymy wspomniane tytuły? Możliwe, że już niedługo — State of Play ma bowiem mieć miejsce już 31 stycznia, czyli w najbliższą środę:

Co sądzicie o zaprezentowanej liście? Choć gry budzą ogromne emocje, to o tych tytułach trochę już słyszeliśmy. Weźmy na przykład Death Stranding 2 – premiera według plotek miała zostać zapowiedziana właśnie na imprezie State of Play, dlatego wydaje mi się, że to scenariusz bardzo prawdopodobny. Nie dziwi też nowe Final Fantasy czy Silent Hill 2. Mocnym graczem może również okazać się nowe Metro.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie