PlayStation 5 - najniższa cena

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PlayStation 5 – przestań szukać, tutaj najniższa cena

PlayStation 5 – ceny i wszystkie aktualne oferty w jednym miejscu. Nie trzeba przeglądać każdego ze sklepów, skoro podajemy całość na tacy.

Pora na kolejny przegląd dotyczący dostępności PS5 w sklepach w Polsce. Jak zawsze, podajemy najniższą cenę oraz linki do dosłownie wszystkich zestawów i ofert, które są aktualne w chwili aktualizacji wiadomości (a robimy to kilka razy dziennie).

Cena PS5 nadal może nie zachwycać, choć zdarzają się bardziej atrakcyjne oferty i wersję Digital upolujemy w okolicach 2 tys. zł (albo poniżej). Wersja z napędem Blu-Ray wciąż niestety (choć niektórym to nie przeszkadza) sprzedawana jest w zestawach z grami. Kto jednak regularnie sprawdza oferty, może zgarnąć również konsolę z napędem + dodatkowy kontroler + abonament PS Plus w dobrej cenie.

Zatem gdzie teraz PS5 najtaniej, co oferują sklepy w Polsce? Zapraszamy!

PlayStation 5 – oferta dnia. Najniższa cena obecnie w…

W chwili aktualizacji przeglądu ofert (23.07.2021, godz. 11:51), najniższą cenę na PS5 oferuje Neonet. Tam za konsolę w wersji Digital + PlayStation Plus na 90 dni płacimy 2199 . Poniżej link do oferty.

Ten model nie jest dla Ciebie? Przejrzyj wszystkie oferty na PS5:

PS5 – ceny i aktualne zestawy!

Konsole PS5 Digital

Konsole PS5 z napędem

I jeszcze na koniec ważna sprawa. Staramy się aktualizować przegląd ofert i ceny PS5 bardzo często, lecz czasem coś się wyprzeda, a nasza lista nie uwzględnia nowo dodanych w sklepach ofert. Dlatego zachęcamy do zaglądania pod poniższe linki bezpośrednio do sklepów:

Jak zawsze gorąco polecamy odwiedzać codziennie nasz dział z promocjami. Tutaj zawsze świeże promocje na gry, PS Plus, gadżety i wszystko, co z grami związane.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się