PlayStation 5 - najniższa cena

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PlayStation 5 – gdzie najtaniej? Jaka cena? Oto dostępne oferty

Czas przyjrzeć się ponownie, gdzie kupić PlayStation 5 najtaniej. Przeglądamy oferty ze sklepów i prezentujemy wszystkie aktualne zestawy z konsolą.

Kto szuka PlayStation 5, może ostatnio zauważyć, że zestawy powoli wracają do sklepów, choć nadal nie jest ich zbyt wiele, a te bardziej atrakcyjne potrafią się szybko wyprzedać.

Jeśli nie chcecie przeglądać wszystkich sklepów z osobna, postaramy się pomóc i zaserwować Wam wszystkie dostępne oferty w jednym miejscu. Oczywiście dostępne w chwili publikacji bądź aktualizacji tego przeglądu ofert.

PlayStation 5 – gdzie kupić najtaniej?

Poniżej znajdziecie dostępne PS5 ze sklepów w Polsce oraz z Amazon PL. Częstujcie się!

Oto oferty na konsolę PS5 w wersji Digital:

Dostępne są również zestawy z konsolą z napędem:

Jak widać, ceny PS5 dalece odbiegają od sugerowanych przez Sony, lecz wynika to nadal z bardzo ograniczonej dostępności sprzętu, dużego popytu oraz tego, że… po prostu gracze kupują konsole w wyższych cenach. Sprzedawcy na tym korzystają tworząc „zestawy”, do których dokładane są różne gry czy akcesoria.

Kiedy nadejdzie czas, gdy pójdziemy do sklepu i weźmiemy z półki karton z „golasem” PlayStation 5? Niestety sygnały płynące od Sony nie dają nadziei, że nastąpi to zbyt szybko…

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się