PlayStation-5

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PlayStation 5 – gdzie kupić najtaniej? Oto aktualne ceny i oferty

Szukasz PlayStation 5 i chcesz kupić najtaniej? Dobrze trafiłeś! W naszym przeglądzie ofert znajdziesz wszystkie aktualne oferty ze sklepów.

PlayStation 5 nadal pojawia się w elektromarketach, choć widać, że zestawów jest zdecydowanie mniej niż jeszcze kilka tygodni temu. Nie tylko tańsze oferty szybko znikają, lecz również te droższe potrafią się w godzinę czy dwie wyprzedać.

Jeśli polujesz na PS5, postaramy się to Tobie ułatwić, podsuwając wszystkie zestawy, jakie są aktualne w sklepach (oczywiście w momencie publikacji bądź aktualizacji tej wiadomości).

Gdzie najtaniej za PlayStation 5?

Poniżej znajdziecie oferty ułożone od najtańszej do najdroższej:

Choć staramy się aktualizować przegląd PS5 kilka razy dziennie, to czasem jakieś modele mogą się wyprzedać, a sklepy wrzucą do oferty coś nowego. Nie pozwolimy jednak, by coś Wam umknęło! Poniżej macie linki bezpośrednio do sklepów, do działów z konsolami PS5:

A kto już kupił „plejaka” i szuka okazji na tańsze na gry oraz akcesoria do konsoli, niech pamięta, że warto zaglądać do naszego działu z promocjami. Codziennie wrzucamy masę promocji!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się