PlayStation-5-cena

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gdzie kupić PlayStation 5? Konsole znowu dostępne!

Jeśli jeszcze nie masz przy swoim telewizorze PlayStation 5, oto dostępne zestawy, ceny i oferty ze sklepow.

PlayStation5 jest ostatnimi tygodniami mniej dostępne w sklepach, lecz dzisiaj pojawiło się kilka ofert, dlatego postanowiliśmy przygotować dla Was mini-przegląd. Poniżej znajdziecie ceny oraz linki do konkretnych produktów.

PlayStation 5 – gdzie najtaniej? Oto ceny i oferty:

W RTV Euro AGD możemy z kolei zamawiać PS5, ale jedynie na telefon. Warto jednak przejrzeć i tę ofertę, jeśli powyższe zestawy zostaną wyprzedane lub po prostu Was nie interesują:

Przegląd ofert PS5 staramy się aktualizować kila razy dziennie, lecz czasem jakieś modele mogą się wyprzedać, a sklepy dołożą do oferty coś nowego. Dlatego poniżej podrzucamy linki bezpośrednio do sklepów, do działów z konsolami PS5:

Pamiętajcie też, że w naszym dziale z promocjami codziennie czekają na Was najlepsze oferty na gry, akcesoria czy telewizory idealne pod PS5. Często również wrzucamy ekskluzywne promocje na abonament PS Plus, dlatego warto odwiedzać nasz dział promocji i być na bieżąco!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się