Wygraj wejściówki na PGA 2021 [WYNIKI KONKURSU]

Wygraj wejściówki na PGA 2021 [WYNIKI KONKURSU]
Newsy

PGA 2021 startuje już jutro. To niesamowita okazja, by przeżyć z masą innych graczy to kilkudniowe, gamingowe święto. Tak się składa, że mamy dla Was 5 biletów, które umożliwiają jednorazowe wejście na imprezę w wybranym dniu trwania wydarzenia.

[Aktualizacja]

Konkurs rozwiązany! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przesłane odpowiedzi oraz kreatywność. Bilety na PGA 2021 wędrują do:

  • gra*******ch@gmail.com
  • woj*****ia@gmail.com
  • ry****4@gmail.com
  • ma*************526@op.pl
  • ma**************060@gmail.com

Sprawdzajcie maila, zaglądajcie również do folderu ze spamem.

Jaka gra mogłaby się dziać w Poznaniu?

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie „Jaka gra mogłaby dziać się w Poznaniu?” oraz polubić fanpage PlanetaGracza.pl na Facebooku. Macie wolną rękę i nic nie stoi na przeszkodzie, abyście np. zaproponowali kontynuację istniejącej już marki właśnie dziejącej się w sercu Wielkopolski. Oczywiście nie mamy też nic przeciwko zupełnie nowym, niepowstałym wcześniej grom, także i takie koncepty z chęcią przyjmiemy.

Ważnym jest, aby Wasze pomysły w formie około 5 zdań oraz Wasza nazwa profilu na Facebooku były przesłane na adres konkurs@planetagracza.pl. Czekamy na wiadomości do dzisiaj, do godziny 19:00. Prace nadesłane później nie będą brane pod uwagę.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone dzisiaj (21 października 2021 roku), około godz. 21:00 w formie aktualizacji tego artykułu. Po ogłoszeniu listy zwycięzców będziemy kontaktować się z wygranymi zwrotnie na adresy mailowe użyte do wzięcia udziału w konkursie. Zastrzegamy sobie prawo do opublikowania prac zwycięzców. Pełny regulamin konkursu znajdziecie w tym miejscu.

Popiszcie się kreatywnością, ponieważ to najciekawsze i najbardziej wyróżniające się propozycje wygrają. Łącznie mamy 5 biletów do rozdania, co oznacza, że aż 5 osób ma szanse zgarnąć bilet na jednorazowe wejście w wybrany dzień PGA 2021. Wiemy, że część wejściówek zdążyła się już wyprzedać, więc tym bardziej zachęcamy do sprawdzenia swoich sił w naszej małej zabawie.

Garść najważniejszych informacji o PGA 2021 znajdziecie tutaj.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie