Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

PES 2017 – lista nowości, pierwsze screeny i platformy docelowe

Konami zapowiada kolejną odsłonę Pro Evolution Soccer.

Chyba nikt zdziwiony nie jest, że zobaczymy w tym roku PES 2017? Żeby jednak nie było, deweloperzy potwierdzili właśnie tę informację, dzieląc się przy okazji kilkoma screenami z nadchodzącej kopaniny oraz listą nowości, jakie zobaczymy w PES 2017.

Po pierwsze wymieniono jeszcze bardziej realne prowadzenie piłki. Ponoć poczujemy różnicę w zależności od piłkarza, który akurat ma ją przy nodze. Dokładniejsze mają być też podania, a dzięki ulepszonej fizyce gały, stanie się ona bardziej nieprzewidywalna.

Bramkarze mają otrzymać natomiast nowe ruchy, będą zaawansowane taktyki (m.in. tiki-taka) wpływające na rozgrywkę, podczas obrony rzutów rożnych pojawi się możliwość wyznaczenia konkretnych zawodników do pilnowania konkretnych rywali, a sztuczna inteligencja ma sama uczyć się podczas kolejnych rozgrywek, by jeszcze bardziej nam dokopać.

Tradycyjnie już dostaniemy setki nowych animacji, poprawione oświetlenie, wygląd murawy, piękniejszych zawodników i stadiony. O całą oprawę wizualna zadba zaktualizowany silnik Fox Engine.

PES 2017 zadebiutuje jesienią tego roku na PC oraz konsolach PlayStation 3, PS4, Xbox 360 i Xbox One. To jak, teraz czekamy na oficjalne wieści o FIFA 17?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się