PES 2020 – data premiery, nowości i pierwszy zwiastun

0 komentarzy

Konami zapowiedziało właśnie PES 2020 i przedstawiło pierwsze szczegóły dotyczące gry. Jest również data premiery oraz trailer z fragmentami gameplay’u.

Niedawno mogliśmy przeczytać pierwsze informacje na temat FIFA 20 i jeśli ominęła Was zapowiedź, zajrzyjcie tutaj. Dzisiaj karty na stół rozkłada konkurencja przedstawiając PES 2020, a właściwie eFootball PES 2020, ponieważ tak brzmi pełny tytuł gry.

eFootball PES 2020 – data premiery

Nowa odsłona serii Pro Evolution Soccer zadebiutuje 10 września 2019 roku. Gra zmierza na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

PES 2020 – Barcelona w grze

Konami potwierdza kontynuację współpracy z Barceloną, co widać na pierwszych materiałach wideo, które wrzucamy poniżej. Możemy być zatem pewni, że gwiazdy Barcy z pewnością wybiegną na murawę.

Nowości w eFootball PES 2020

Na początek deweloper wspomina o poprawionej grafice oraz animacjach, co w zasadzie jest powtarzane każdego roku. Jeśli chodzi o rozgrywkę, otrzymamy nowy system dryblingu Finesse Dribble, dokładniejsze podania, poprawioną obronę czy lepszą fizykę piłki. Ponadto Konami zapowiada zmiany w Master League, gdzie transfery mają być bardziej realistyczne. W zasadzie co roku słyszymy podobne zapewnienia co do nowości zarówno w PES, jak i w FIFA. Czas pokaże, czy tym razem odczujemy duże zmiany na lepsze.


Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się