Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Nowy zwiastun The Wolf Among Us zapowiada czwarty epizod

Tempo akcji znane z poprzednich odcinków nie rozczarowuje i tym razem.

Oczywiście osoby, które nie miały styczności z wcześniejszymi odsłonami by nie zepsuć sobie zabawy raczej nie powinny oglądać trailera. Graczy nieobeznanych z tym niezwykle wciągającym, interaktywnym filmem z elementami gry przygodowej, gorąco zachęcamy by nadrobili zaległości i dali szanse produkcji od Telltale Games.

Uniwersum przedstawione w The Wolf Among Us oparte jest na znanej serii komiksowej. Fabuła koncentruje się wokół postaci, których pierwotnym miejscem zamieszkania były baśnie. Wcielając się w Złego Wilka z bajki o Czerwonym Kapturku, napotkamy m.in. Śnieżkę, Bestię  czy Jeźdźca bez głowy. Postacie znane z powieści musiały opuścić zamieszkiwane przez siebie światy i przenieść się do naszej rzeczywistości, gdyż ich krainom zagrażał nikczemny do szpiku kości Adwersarz.

Produkcja podobnie jak The Walking Dead stawia na nieliniowość, wielokrotnie zmuszając nas do podejmowania wielu trudnych decyzji. To w jaki sposób zdecydowaliśmy się rozwiązać określony problem wpłynie na rozwój historii i zamknie przed nami możliwość poznania pewnych fragmentów gry.

Tytuł jest niezwykle przystępny i nawet osoby nie trawiące przygodówek powinny dać mu szansę. Nie mamy tu bowiem do czynienia z typową grą poin&click a czymś na wzór Heavy Raina.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%