Nowa aplikacja PlayStation jak Facebook

Tak przedstawia się premierowa aplikacji od Sony.

Dziś premierę ma nowa wersja aplikacji PlayStation App, dzięki której gracze korzystający z urządzeń mobilnych mają mieć jeszcze lepszy kontakt ze znajomymi i ze społecznością PlayStation. Aplikację można pobrać z App Store oraz Google Play. Jest dostępna w 23 językach i 73 krajach na całym świecie.

Co dokładnie oferuje PlayStation App? Zerknijcie poniżej na listę:

  • Co nowego – bądź na bieżąco z tym, co robią i piszą Twoi znajomi. Czytaj najnowsze informacje o PlayStation oraz wpisy od ważnych osób, programistów i menedżerów społeczności, których obserwujesz.
  • Znajomi – przeglądaj listę znajomych oraz ich statusy online, poznawaj graczy, których możesz znać, oraz tych, których warto obserwować.
  • Profil – dowiedz się więcej o znajomych i udostępniaj więcej informacji o sobie, korzystając z bogatszych profilów zawierających listę Twoich gier, społeczności, do których należysz, Twoje działania, znajomych i inne informacje.
  • Powiadomienia – w prosty sposób sprawdzaj wiadomości od PlayStation, zaproszenia do gier i imprez, alerty gier, zaproszenia do znajomych, na wydarzenia itp.
  • Przycisk PlayStation – zapewnia szybki dostęp do PlayStation Store oraz popularnych funkcji, takich jak wydarzenia, trofea oraz opcja wykorzystania kodów. Przycisk pozwala też uruchamiać inne aplikacje PlayStation, na przykład PlayStation 4 Second Screen, PlayStation Messages czy PlayStation Communities.

Źródło: Sony

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.