Najlepsze filmiki z gier [#103]. Far Cry 5 i Wiedźmin – jest co oglądać!

Najlepsze filmiki z gier [#103]. Far Cry 5 i Wiedźmin – jest co oglądać!
Polecamy Wideo tygodnia

Ostatnie kilka dni obfitowało w naprawdę interesujące zapowiedzi i materiały wideo. Jednym z takich wydarzeń jest bez wątpienia prezentacja Far Cry 5. Co prawda na grę musimy jeszcze sporo poczekać, ale pierwsze materiały napawają optymizmem.

Data premiery została ustalona na 27 lutego 2018 roku, zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Mogliśmy już zobaczyć pierwszą grafikę z gry (w nagłówku tekstu) i tak jak przewidywaliśmy, prezentuje ona głównego antagonistę, z którym przyjdzie nam walczyć. A będzie nim przywódca ultraprawicowej i niebezpiecznej grupy zwanej Bramą Edenu. Akcja Far Cry 5 rozegra się w fikcyjnym hrabstwie Hope County w stanie Montana, gdzie nasz bohater/bohaterka przyjeżdża jako szeryf, by aresztować wspomnianego bossa – Josepha Seeda.

Tutaj ciekawostka – sami określimy, czy chcemy zagrać w Far Cry 5 mężczyzną, czy też kobietą. Wybierzemy nawet kolor skóry naszego bohatera. Kolejną nowością w serii, której jeszcze nie było, będzie możliwość pilotowania samolotu.

Na drugiej stronie znajdziecie genialny materiał z wiedźmińskiego Gwinta.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie