Najlepsze filmiki z gier [#103]. Far Cry 5 i Wiedźmin – jest co oglądać!

0 komentarzy

Budzisz się w szpitalu psychiatrycznym i co dalej?

Gliwickie studio The Farm 51 prezentuje nowy zwiastun Get Even zatytułowany Who’s Red. Materiał jeszcze raz dobitnie podkreśla to, o czym deweloperzy wspominają od kilku miesięcy – ich gra to nie tylko bieganie z pistoletem w dłoni, lecz przede wszystkim mroczna tajemnica do rozwikłania.

Black, bezwzględny najemnik i płatny zabójca, budzi się w tajemniczym, opuszczonym szpitalu psychiatrycznym, nie pamiętając niczego. Kierowany przez porywacza, który przedstawia się jako Red, Black jest poddawany terapii przy użyciu niezwykłej technologii – hełmu umożliwiającego ożywianie i ponowne przeżywanie wspomnień w czasie rzeczywistym. Tak więc Black próbuje odzyskać pamięć. Za pomocą hełmu Pandora udaje się w podróż po najgłębszych zakamarkach pamięci, aby poznać prawdę kryjącą się za jedynym zdarzeniem, które pamięta: próbą ratowania nastoletniej dziewczyny z bombą przymocowaną do piersi – opis Get Even ze Steam brzmi zachęcająco, oby finalny produkt trzymał w napięciu i zadowolił graczy.

Ostatnia strona to spojrzenie na DiRT 4 okiem kierowcy rajdowego.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się