Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Najlepsze filmiki z gier [#103]. Far Cry 5 i Wiedźmin – jest co oglądać!

Mistrz Polski w rallycrossie mówi wprost, co myśli o nowej grze od Codemasters

Wydawnictwo Techland zaprosiło do współpracy czwórkę czołowych, polskich kierowców rajdowych  przy premierze gry DiRT 4. Niedawno, Tomasz Kuchar, Kuba Przygoński, Klaudia Podkalicka i Jakub „Colin” Brzeziński mieli szansę zapoznać się z grą i ocenić na ile wirtualna rozrywka przypomina prawdziwą jazdę.

DiRT 4 pozwala użytkownikowi na dostosowanie licznych ustawień, które  wpływają na zachowanie pojazdu. Gracz ma  do wyboru dwa predefiniowane modele jazdy: standardowy i symulacyjny. W przypadku tego drugiego fizyka gry wiernie oddaje taką, jakiej doświadcza kierowca rajdowy. To rozwiązanie zostało wprowadzone przez twórców, aby przyjemność z gry mogli czerpać za równo mniej jak i bardziej zaawansowani gracze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się