Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Mortal Shell z dokładną datą premiery i heavymetalowym zwiastunem

Studio Cold Symmetry wyjawiło dokładną datę debiutu soulsowego Mortal Shell. Tytuł trafi do graczy pecetowych i konsolowych już 18 sierpnia.

Do informacji o premierze twórcy dołączyli świeży trailer z produkcji, który pokazuje starcie głównego bohatera z paroma rodzajami przeciwników. W tle słyszymy mocny, metalowy kawałek.

Mortal Shell to RPG w stylu Soulsów, który podobnie jak gra od From Software kładzie duży nacisk na elementy walki. Także i tutaj będziemy musieli przed oddaniem ciosu wnikliwie obserwować przeciwnika, by wyczuć odpowiedni moment. System rozwoju postaci w produkcji Cold Symmetry ma opierać się na zbieraniu zdolności po pokonanych wrogach.

W lipcu odbyły się beta testy produkcji – wzięło w nich udział ponad 350 tysięcy graczy. Później twórcy pochwalili się statystykami, wyjawiając fajną ciekawostkę dotyczącą testów: okazało się, że z możliwości pogłaskania kota w produkcji skorzystało 150 tysięcy osób.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się