Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Mortal Shell – 150 tysięcy beta testerów pogłaskało kota w grze

Po zakończeniu testów Mortal Shell przyszedł czas na wyjawienie statystyk. Jedna z nich jest szczególnie ciekawa.

6 lipca informowaliśmy o starcie bety RPG-a w stylu Soulsów od Cold Symetry. Testowanie zostało już zakończone i twórcy nie kryją radości w związku z dużym zainteresowaniem produkcją. Na oficjalnym profilu MS na Twitterze studio podzieliło się z graczami interesującymi statystykami.

Okazało się, że w beta testach udział wzięło ponad 350 tysięcy osób. Tytuł został wyświetlony w mediach społecznościowych (Twitch, YouTube) więcej niż 5 milionów razy. Oprócz tego dowiedzieliśmy się o jeszcze jednej danej: już od dawna wiadomo, że w produkcji można pogłaskać kota. W ramach ciekawostki twórcy wyjawili, że zwierzątko zostało pomiąchane ponad 150 tysięcy razy.

Mortal Shell to RPG w stylu Soulsów, który podobnie jak gra od From Software kładzie duży nacisk na walkę. Także i tutaj będziemy musieli przed oddaniem ciosu wnikliwie obserwować przeciwnika, by wyczuć odpowiedni moment. System rozwoju postaci w produkcji Cold Symmetry ma opierać się na zbieraniu zdolności po pokonanych wrogach.

Premiera Mortal Shell jest planowana na trzeci kwartał 2020. W pełną wersję gry zagramy zarówno na PC, jak i konsolach PS4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się