Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Mortal Shell – startuje otwarta beta RPG-a inspirowanego Dark Souls

Jeszcze tego roku do rąk fanów klasyka od From Software trafi Mortal Shell. Co więcej, tytuł można już testować – i może to zrobić każdy pecetowiec, bo testy są otwarte i darmowe.

Odpowiedzialne za Mortal Shell Cold Symmetry poinformowało, że od teraz można wziąć udział w darmowych beta testach jego produkcji. Zrobimy to wyłącznie za pośrednictwem platformy Epic Games Store. Zainteresowanych odsyłamy pod ten adres.

Mortal Shell to RPG w stylu Soulsów, który podobnie jak gra od From Software kładzie duży nacisk na walkę. Także i tutaj będziemy musieli przed oddaniem ciosu wnikliwie obserwować przeciwnika, by wyczuć odpowiedni moment. System rozwoju postaci w produkcji Cold Symmetry ma opierać się na zbieraniu zdolności po pokonanych wrogach.

Premiera Mortal Shell jest planowana na trzeci kwartał 2020. W pełną wersję gry zagramy zarówno na PC, jak i konsolach PS4 i Xboksie One.

Poniżej dla przypomnienia publikujemy świeży zwiastun z produkcji, który został opublikowany kilka dni temu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się