Metal Gear Solid 3 Remake ze wstępnym pobieraniem. Niespodzianka na State of Play?

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater do pobrania | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater jest już możliwe do pobierania na konsolach Xbox. Może to być pre-load, placeholder lub przygotowanie do udostępnienia dema.

Dzisiejsze wielkie wydarzenie PlayStation zapowiada się niezwykle dobrze. State of Play ma podobno pokazać szereg oczekiwanych gier, a nawet udostępnić shadowdropa Silent Hill: The Short Message i odświeżonego Until Dawn. To jednak tylko przecieki, więc zachowajcie zdrowy sceptycyzm.

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater do pobrania?

Skoro Konami faktycznie pojawi się na State of Play i przyjdzie z Silent Hillem, być może zaprezentuje również odświeżenie trzeciej części serii MGS? To miałoby sens, bo gracze donoszą o bardzo ciekawym odkryciu w Xbox Store. Na platformie można już wstępnie pobierać pliki z grą. Problem w tym, że nie do końca może to oznaczać… cokolwiek, tak naprawdę. Możemy jednak być dobrej myśli.

Jak uważa część internautów, podobne pliki ważące około 300 MB niekoniecznie muszą być związane z pre-loadem gry. To akurat jest raczej mało prawdopodobne, bo tytuł musiałby wtedy ukazać się dosłownie na dniach. Wątpliwe, aby Konami zrobiło shadowdrop tak oczekiwanej pozycji. Znacznie bardziej możliwe jest udostępnienie dema. Niektórzy w sieci uważają jednak, że to zwykły placeholder, który na nic nie wskazuje.

Warto jednak pamiętać, że już dziś odbędzie się State of Play i to z pokazem Silent Hill 2 Remake. Niewykluczone więc, że doczekamy się nowych wieści w sprawie świetnie zapowiadającego się remake’u w postaci Metal Gear Solid Delta: Snake Eater. Może to być zwiastun, data premiery, demo do pobrania czy tak naprawdę wszystko inne. Tytuł zmierza również na platformy Xbox, dlatego nie dziwcie się, że pliki można ściągać właśnie na konsolę Microsoftu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie