State of Play oficjalnie. Sony potwierdza datę wydarzenia i część atrakcji

State of Play oficjalnie. Data, gry, pokazy | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS4 PS5

Kiedy State of Play w styczniu 2024? Wielkie wydarzenie od PlayStation powraca jeszcze w tym miesiącu. Znamy co najmniej dwie gry, które zobaczymy.

Już wcześniej pojawiały się przecieki dotyczące SoP. Wydarzenie miałoby rzekomo być zaplanowane jeszcze na styczeń tego roku i obfitować w pokazy nowych gier. Spodziewać się możemy m.in. nowej gry z serii Metro. To wszystko jest jednak wyłącznie domysłami, ale Sony potwierdziło część plotek.

State of Play na styczeń 2024 oficjalnie

Wielki event PlayStation faktycznie powraca w styczniu. Pierwsze tegoroczne wydarzenie State of Play odbędzie się już w najbliższą środę, 31 stycznia 2024 roku, o godzinie 23:00. Na oficjalnym blogu czytamy, że całość potrwa około 40 minut. Gracze mogą liczyć na co najmniej 15 pokazanych gier.

Transmisja potrwa ponad 40 minut, a gościnnie wystąpią w niej jedne z najbardziej utalentowanych umysłów w branży gier. Wśród wielu innych aktualizacji pojawią się rozszerzone spojrzenia na Stellar Blade i Rise of the Ronin, dwie świetne gry, które pojawią się na PS5 w tym roku. Przedstawimy też nowe spojrzenie na inne tytuły, które pojawią się na PS5 i PS VR2 w 2024 roku i później.

– zapowiada Sony

Jeśli wierzyć przeciekom, dostaniemy również takie perełki jak Silent Hill 2 Remake, ekskluzywnego FPS-a Concord albo Death Stranding 2. Event będzie można oglądać na żywo za pośrednictwem transmisji na różnych platformach, m.in. na YouTubie poniżej.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie