PlayStation może potężnie zaskoczyć. W Silent Hill być może zagramy od razu po pokazie

Silent Hill: The Short Message do ogrania od razu po State of Play | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

Wedle nieoficjalnych informacji w internecie, Silent Hill: The Short Message może stać się od razu dostępne po pokazie State of Play. Wydarzenie odbędzie się dziś.

Giga-przeciek dotyczący State of Play praktycznie podnosi hype do maksimum, bo możemy rzekomo spodziewać się pokazu bardzo oczekiwanych tytułów. Co więcej, Sony ma chcieć nawet nas zaskoczyć i zrobić shadowdrop nowego dema w stylu P.T.

Silent Hill: The Short Message z nagłą premierą po State of Play?

Kolejną nową grą z serii Silent Hill będzie remake „dwójki”, obecnie tworzony przez Bloober Team. Studio wiele razy zapewniało, że prace przebiegają sprawnie i to do Konami należy ostatni głos w sprawie premiery gry. Jeśli wierzyć plotkom, data zostanie podana już jutro. Do tego fani uniwersum mogą potencjalnie spodziewać się sporej niespodzianki.

Wyczekiwane i „przeciekane” od dawna Silent Hill: The Short Message może w końcu ujrzeć światło dzienne. Projekt jakiś czas temu dostał nawet kategorię wiekową i konkretny opis całej fabuły. Jeśli wierzyć sugestiom w sieci, będzie to swoiste demo w stylu P.T. zapowiadające kolejne gry z serii. Mają w nim pojawić się nawiązania do Silent Hill f, Ascension, wspomnianego już remake’u czy Townfall.

DuskGolem, znany insider związany z horrorami, twierdzi, że PlayStation planuje zrobić shadowdropa The Short Message tuż po State of Play. Wydarzenie odbędzie się już dziś o godzinie 23:00 czasu polskiego. Co więcej, podobno od razu możemy również dostać odświeżoną wersję Until Dawn.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie