Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Marvel’s Avengers otrzyma ogromny Day-1 patch

Twórcy Marvel’s Avengers przygotowali ogromny patch Day-1. Aktualizacja uwzględni optymalizację gry, wersje językowe oraz balans rozgrywki.

Po 3 dniach beta testów Square Unix zabrało się za łatanie błędów w Marvel’s Avengers. I wygląda na to, że swoją prace potraktowali całkiem poważnie. Najnowsza aktualizacja Day-1 to ponad 18 gigabajtów danych. Jest to niemal 2/3 pierwotnej pojemności gry, więc możemy spodziewać się wielu zmian.

Marvel’s Avengers zostało udoskonalone na kilku płaszczyznach, a w tym w ramach dialogów dla 15 języków, wydajności działania, balansu rozgrywki jak również klasycznych błędów, wykrytych dzięki graczom. Patch zostanie zaaplikowany automatycznie i z pewnością znajdzie się w pełnej wersji gry.

W ciągu ostatnich trzech weekendów miliony z was grały w tę grę przez dziesiątki milionów godzin i zabiły setki milionów wrogów z AIM. Wasz udział miał dla nas ogromną wartość, ponieważ pracujemy nad eliminacją błędów, dostrajaniem wydajności i finalizacją balansu gry. Mamy nadzieję, że zobaczysz to i poczujesz, grając w ostatnią grę – wypowiada się Square Enix

O tym, czy poprawki do Marvel’s Avengers będą wystarczające do przyjemnej rozgrywki, dowiemy się już niebawem. Premiera zaplanowana jest na 4 września.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się