Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

1 komentarz

Marvel’s Avengers – dziś rusza beta dla wszystkich. Oto szczegóły

Choć testowanie gry od Crystal Dynamics trwa już od dwóch tygodni, to dopiero od dzisiaj Marvel’s Avengers jest dostępne dla wszystkich.

Jako pierwsi 7 sierpnia produkcję dostali do wypróbowania właściciele PS4, którzy zdecydowali się zakupić ją w przedsprzedaży. Tydzień później, bo 14 sierpnia, ruszyła otwarta beta na PlayStation 4 i zamknięta dla posiadaczy pre-ordera na PC i Xboksa One. Z kolei dziś zagrają wszyscy pecetowcy i konsolowcy.

Otwarte testy zostaną uruchomione około godziny 17:00, ale można już pobierać pliki. Oto potrzebne linki:

Na testerów tytułu czeka część fabularnej kampanii, misja w kooperacji i parę wyzwań.

Niedawno wydawca gry Square Enix opublikował konfiguracje sprzętowe, jednocześnie zdradzając parę faktów na temat warstwy technicznej pecetowego wydania. Jeśli jesteście ciekawi, czy tytuł pójdzie na waszym sprzęcie, zajrzyjcie tutaj.

Marvel’s Avengers pojawi się 4 września 2020 jednocześnie na komputerach PC, PlayStation 4, Xboksie One i w usłudze Stadia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się