PS Plus w marcu może stracić grę z superbohaterami

Marvel's Avengers - Spider-Man
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

To może być dziesiąta gra, która odejdzie w marcu z katalogu gier PS Plus Extra. Chodzi o tytuł od Crystal Dynamics, który za kilka miesięcy i tak dokona swojego żywota.

W marcu z PS Plus odchodzi sporo gier. W pierwszej połowie miesiąca pożegnaliśmy WWE 2K22. Jutro z katalogu Extra zniknie natomiast aż osiem tytułów, których listę dopiero co przypominałem. Wygląda jednak na to, że na tych produkcjach się nie skończy. Dziesiątą odchodzącą grą w marcu może stać się Marvel’s Avengers.

Marvel’s Avengers może odejść z PS Plus Extra / Premium

Wspomniany tytuł ma opuścić PlayStation Plus Extra pod koniec miesiąca, 31 marca – twierdzi redaktor serwisu PlayStationLifestyle. Póki co, na karcie gry w PS Store nie widnieje data usunięcia z usługi, więc czekamy na potwierdzenie tych wieści.

Jednak wyrzucenie Avengersów z Plusa ma sens, ponieważ ta gra i tak umiera. Nie sądziłem jednak, że usuniecie tytułu z usługi może nastąpić tak szybko.

Przypominam, że Marvel’s Avengers traci wsparcie dewelopera. Tytuł zostanie również wycofany z cyfrowej dystrybucji i od 30 września 2023 nie kupisz go w PS Store czy sklepie Xbox. Żeby zdobyć grę po tym terminie, zostanie nam szukanie wydań pudełkowych. Ale i to nie zagwarantuje, że pogramy bez problemów. Po 30 września twórcy „nie mogą zagwarantować, że będą w stanie rozwiązać problemy, które wystąpią z powodu nieprzewidzianych okoliczności”.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie