PlayStation zaprasza na trzy pokazy gier. Zobaczymy nadchodzące premiery

PlayStation - nowe gry, kolaż grafik z najróżniejszymi bohaterami z gier
PS4 PS5

PlayStation potwierdziło, że w nadchodzących tygodniach zorganizuje trzy transmisje „PLAY! PLAY! PLAY!” na żywo, w trakcie których rzucimy okiem na zbliżające się produkcje.

Pierwsza transmisja odbędzie się 19 lutego. Zobaczymy na niej materiały z Babylon’s Fall od studia PlatinumGames, a także nowe prezentację Horizon Forbidden West. Stream ruszy na kanale PlayStation Japan o godzinie 9:00 czasu polskiego.

Druga prezentacja skupi się na Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin. Produkcja Square Enix i Team Ninja zostanie zaprezentowana wraz z – ponownie – Horizon Forbidden West już 26 lutego o godzinie 9:00 czasu polskiego, znów na japońskim kanale PS.

Trzeci, ostatni zapowiedziany pokaz PLAY! PLAY! PLAY! dedykowany jest Ghostwire: Tokyo. Tytuł od Tango Gameworks otrzyma prezentację wraz z Gran Turismo 7. Transmisja odbędzie się 19 marca o tej samej godzinie i na tym samym kanale, co wspomniane wcześniej streamy.

Na każdej z prezentacji pojawią się specjalni goście. Będą to gamingowi influencerzy, a także członkowie studiów pracujących nad grami. Niestety nie wiadomo czy w trakcie pokazów będą dostępne napisy w języku angielskim – jest to jednak mało prawdopodobne.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie