PS Plus w kwietniu nadal pozwoli nam grać w tytuł Marvela

PS Plus Marvel's Avengers Iron Man
Newsy PS4 PS5

Ostatnie informacje, jakoby gra Marvel’s Avengers miała opuścić katalog PS Plus Extra, okazały się błędne. Tytuł pozostanie w usłudze w kwietniu.

Tydzień temu niemal wszystkie growe serwisy rozpisywały się na temat rzekomego zniknięcia z PS Plus Extra tytułu Marvel’s Avengers. Na szczęście, sam deweloper potwierdził, że to nieprawda.

PS Plus w kwietniu wciąż z Avengersami

Jak pisałem kilka dni temu, Marvel’s Avengers miał opuścić Plusa pod koniec tego miesiąca, 31 marca. Sprawę opisywał serwis PlaystationLifestyle. Plotka nie była bezpodstawna. W niektórych regionach w PlayStation Store zauważono na karcie opisywanego tytułu datę opuszczenia usługi. Jednak był to błąd w sklepie Sony i obecnie data została usunięta z karty produktu.

Sam deweloper potwierdził, że tytuł pozostaje w katalogu PS+ Extra:

Crystal Dynamics potwierdziło, że Marvel’s Avengers pozostanie w ofercie PS Plus Extra. Komunikaty w PS Store informujące, że zostanie usunięty 31 marca, były błędne we wszystkich regionach.

Źródło: PlaystationLifestyle

Zatem mamy jeszcze sporo czasu na granie w Avengersów, choć przypominam, że gra i tak umiera. Tytuł zostanie wycofany z cyfrowej dystrybucji 30 września 2023 roku i od tej daty nie kupisz go w PS Store czy sklepie Xbox. Deweloper nie zamierza wspierać gry od października tego roku.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie