Legion samobójców otrzyma drugi spin-off. James Gunn potwierdza prace nad serialem

fragment plakatu filmu Legion samobójców: The Suicide Squad
Baza filmów Baza seriali Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum Uniwersum

Legion samobójców: The Suicide Squad otrzyma nowy spin-off. James Gunn potwierdza prace nad kolejnym serialem.

Pierwsza poboczna produkcja związana z filmem, czyli Peacemaker, spotkała się z dobrymi recenzjami krytyków i doskonałym przyjęciem widzów. Nic więc dziwnego, że James Gunn postanowił realizować swój pierwotny plan i tworzyć dalsze spin-offy o poszczególnych bohaterach. Tym samym reżyser potwierdził niedawne przypuszczenia i wyjawił, że pracuje nad kolejną produkcją osadzoną w uniwersum DC.

W rozmowie z portalem Deadline Gunn potwierdził, że nowy tytuł znajdzie się wyłącznie na małym ekranie. Nie wiadomo jednak jeszcze, którą postać z oryginalnego filmu wziął tym razem na tapet. Prace są na tak wczesnym etapie, że serial nie otrzymał jeszcze oficjalnie aprobaty HBO Max; włodarze platformy są jednak nastawieni entuzjastycznie. Nie ma się raczej co dziwić – James Gunn z hitowym Peacemakerem jest już sprawdzonym twórcą.

Fani spekulują już, komu może być poświęcony nowy spin-off filmu Legion samobójców. Wśród ulubionych teorii powtarzają się postaci Harley Quinn (Margot Robbie) oraz Bloodsporta (Idris Elba). Ich odtwórcy są jednak na tyle popularni, że może być trudno wprowadzić w ich harmonogramy jeszcze jedną produkcję. Inni kandydaci to: Ratcatcher 2 (Daniela Melchior), Polka-Dot Man (David Dastmalchian) czy Rick Flag (Joel Kinnaman). Zapewne o szczegółach dowiemy się już niebawem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie