kadr z filmu Legion samobójców: The Suicide Squad

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

James Gunn już pracuje nad nowym projektem z DCEU. Czy to kolejny spin-off Legionu samobójców?

James Gunn ujawnił że pracuje już nad kolejnym projektem z uniwersum DC. Fani spekulują, że może być to następny spin-off filmu Legion samobójców: The Suicide Squad.

Peacemaker, czyli pierwszy spin-off wspomnianego filmu, doczeka się swojej premiery dopiero za dwa dni, tymczasem już teraz reżyser być może zapowiedział kolejną produkcję. Tytuł ma być przeznaczony dla telewizji, fani zatem przypuszczają, że może chodzić o historię którejś z postaci z Legionu. Gunn nie ukrywał do tej pory, że Peacemaker mógłby stanowić początek całej sagi poświęconej bohaterom DC. Legion samobójców: The Suicide Squad ma jeszcze kilka ciekawych postaci, które również dobrze odnalazłyby się w samodzielnej produkcji.

Obecnie James Gunn pracuje nad filmem Strażnicy Galaktyki 3. Tytuł ujrzy światło dzienne dopiero w 2023 roku; można się jednak spodziewać, że wraz z postępem prac reżyser będzie ujawniał kolejne informacje na temat swoich następnych projektów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%