James Gunn już pracuje nad nowym projektem z DCEU. Czy to kolejny spin-off Legionu samobójców?

kadr z filmu Legion samobójców: The Suicide Squad
Baza filmów Baza seriali Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

James Gunn ujawnił że pracuje już nad kolejnym projektem z uniwersum DC. Fani spekulują, że może być to następny spin-off filmu Legion samobójców: The Suicide Squad.

Peacemaker, czyli pierwszy spin-off wspomnianego filmu, doczeka się swojej premiery dopiero za dwa dni, tymczasem już teraz reżyser być może zapowiedział kolejną produkcję. Tytuł ma być przeznaczony dla telewizji, fani zatem przypuszczają, że może chodzić o historię którejś z postaci z Legionu. Gunn nie ukrywał do tej pory, że Peacemaker mógłby stanowić początek całej sagi poświęconej bohaterom DC. Legion samobójców: The Suicide Squad ma jeszcze kilka ciekawych postaci, które również dobrze odnalazłyby się w samodzielnej produkcji.

Obecnie James Gunn pracuje nad filmem Strażnicy Galaktyki 3. Tytuł ujrzy światło dzienne dopiero w 2023 roku; można się jednak spodziewać, że wraz z postępem prac reżyser będzie ujawniał kolejne informacje na temat swoich następnych projektów.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie