Nowe wieści w sprawie serii InFamous i Sly Cooper nastrajają fanów pozytywnie

inFamous - Cole MacGrath
PS5

Leaker wskazuje, iż zmierza do nas nowy Sly Cooper i InFamous. Pokrywałoby się to z wcześniejszymi niepotwierdzonymi doniesieniami.

Chętnie przyjąłbym nowego InFamous, ale Sly Cooper też dałby radę!

Świetne wieści dla fanów InFamous i Sly Cooper

O przeciekach związanych z przyszłymi planami studiów PlayStation głośno jest już od dawna. Łącznie pod banderą PS wydanych może zostać nawet 25 gier. Oczywiście, spora część z nich reprezentować ma ideę gier-usług, których tak desperacko poszukuje Sony. Niemniej fani klasycznych, „singlowych” doświadczeń również nie powinni narzekać.

Tym bardziej, gdy jesteście fanami marki Sly Cooper lub InFamous. Jak donosi leaker AccountNGT na Twitterze, obydwie mają powrócić.

Mogę potwierdzić, że trwają prace nad nowym Sly Cooperem i nowym InFamous.

– informuje AccountNGT

Nie da się ukryć, że InFamous okazało się może nie perfekcyjną, ale jedną z ciekawszych marek PlayStation. Ostatni raz mogliśmy obcować z serią za sprawą Second Son na PS4. Obecna generacja mogłaby sprawić, iż marka zyskałaby jeszcze bardziej w oczach graczy.

Sly Cooper to równie znana, choć dość dawno zapomniana marka. Przygody szopa-złodzieja ostatni raz mogliśmy podziwiać jeszcze na PS3. Obydwa te IP były już wspominane przy okazji „wielkich powrotów„.

Nowe plotki, choć niezweryfikowane, pokrywają się z wcześniejszymi doniesieniami. Niedawno inny leaker głosił, iż „PlayStation szykuje powrót ekstremalnie popularnej marki” i wiele wskazuje na to, iż chodziło mu właśnie o którąś z dwóch tu wymienionych. Oczywiście na potwierdzenie tych rewelacji należy jeszcze zaczekać.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie