Sly Cooper 5 z zapowiedzią w tym roku? Jest kolejna przesłanka, że to możliwe

Sly Cooper
Newsy PS5

Jest szansa na to, że oficjalną zapowiedź gry Sly Cooper 5 otrzymamy już niebawem. Plotek na ten temat stale przybywa.

Nick Baker prowadzący podcast XboxEra twierdzi, że oficjalna zapowiedź kontynuacji popularnej serii nastąpi jeszcze w tym roku. Informacjom insidera można dać wiarę, jako że jego dotychczasowe przecieki często się sprawdzały; mimo wszystko traktujemy to nadal jako pogłoskę.

Na korzyść Nicka działa kilka dodatkowych czynników. Jego informacje pokrywają się częściowo z dotychczasowymi przeciekami ujawnionymi przez innych insiderów. Ponadto na bieżący rok przypada okrągła rocznica wydania pierwszej gry o ostatnim potomku złodziejskiego rodu. Sly Cooper kończy 20 lat i to może być idealna okazja, by przedstawić fanom serii 5. część jego przygód – na dodatek w wersji przeznaczonej ściśle na konsole nowej generacji.

Serię o szopie-złodzieju zapoczątkowała w 2002 roku gra stworzona przez Sucker Punch Productions jeszcze z myślą o PlayStation 2. Na tę konsolę przeznaczone były również dwie następne odsłony, w późniejszych latach odświeżone w formie trylogii i wydane na PS3. W ostatnią pełnoprawną część serii, czyli Sly Cooper: Złodzieje w Czasie, zagraliśmy natomiast w 2013 roku. Od tamtej pory fani stale czekają na ogłoszenie kontynuacji. Liczymy więc na to, że nadchodzące wrześniowe urodziny Sly’a przyniosą nam doskonały prezent – zapowiedź piątej odsłony.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie