Za nowego Sly Coopera mogą odpowiadać twórcy świetnej gry przygodowej z PS4

Za nowego Sly Coopera mogą odpowiadać twórcy świetnej gry przygodowej z PS4
PS4 PS5

Nowe rewelacje w sprawie Sly Cooper 5. Niepotwierdzona jeszcze gra doczekała się tylu przecieków, że być może wkrótce doczekamy się zapowiedzi.

Kolejne wieści o nowym szopie-złodzieju!

Sly Cooper od twórców Concrete Genie

Plotki o nowym Sly Cooperze i InFamous krąża po sieci od dłuższego czasu. Od pierwszej wzmianki dostaliśmy kolejne, niepotwierdzone rewelacje, a chwilę później nieco bardziej sensowne poszlaki. Bezpiecznie podchodzić do tego wszystkiego z dystansem, ale wiele wskazuje na to, że niedługo Sony może zapowiedzieć kontynuację świetnej serii.

Nowe informacje pochodzą od Shapeshal Nick’a, czyli jednego ze współtwórców XboxEra, a także osobę, która wydaje się czasami nieźle obeznana w kwestii niezapowiedzianych gier wideo. Tym razem opublikował on na Twitterze wpis, w którym wyjaśnia, kto najpewniej stoi na wskrzeszeniem kultowego szopa.

Ok…więc, moje źródło dało mi zielone światło, ale nadal nie mam 100% pewności. Uważa się jednak, że nad Sly’em pracuje Pixel Opus (jak wielu z Was się domyśla), prawdopodobnie we współpracy z Sony Animation. Sądzę też, że Sony Animation pracuje nad projektem nowej animacji.

– wyjaśnia Nick na Twitterze

Pixel Opus to mniejsze, ale docenione już studio, które dostarczyło nam świetne Concrete Genie. Urocza gra przygodowa zawierała mnóstwo świetnych pomysłów i niezwykle przyjazną dla gracza fabułę oraz grafikę, co tym bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że nowe plotki wydają się dość prawdziwe. Logicznie będzie zachować zdrowy sceptycyzm, bo zapowiedź może nastąpić nawet… dziś. W końcu za parę godzin odbędzie się State of Play.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie