Wyjątkowy prezent dla Henry’ego Cavilla od polskiego fana Wiedźmina

Wiedźmin: Polski fan wręczył Henry'emu Cavillowi wspaniały prezent
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Rozrywka Seriale

Pewien polski fan zajmuje się tworzeniem rękodzieła inspirowanego uniwersum Wiedźmin. Jedno ze swoich dzieł przekazał dla Henry’ego Cavilla.

Niedawno miało miejsce Wiedźmin Fest w Łodzi, czyli bodaj jedno z największych wydarzeń dla fanów tego uniwersum. Całość skupiona była przede wszystkim wokół nadchodzącej premiery 3. sezonu serialu od Netfliksa. Jest to duże wydarzenie, bo to ostatnie odcinki z uwielbianym Henrym Cavillem w głównej roli Geralta z Rivii.

Jak donosi eska.pl, w trakcie eventu miało miejsce dość niecodzienne zdarzenie, ale z pewnością takie, które wielu fanom zapadnie w pamięć. No dobra, zapamięta je przede wszystkim jeden z nich, Adam Tendaj. Jest miłośnikiem tego uniwersum, a zarazem twórcą tworzonych ręcznie figurek i gadżetów inspirowanych grami, książkami czy serialem. Postanowił podziękować Cavillowi za niemal perfekcyjne sportretowanie postaci Geralta z Rivii.

Dlatego też wraz z pomocą innych fanów z Facebookowych grup wręczył mu prezent. Jest nim nic innego jak ręcznie wykonane miniaturowe miejsce mocy. W grach było to specjalne miejsce wyglądające jak magiczny kamień, które skupiało magiczną energię. Korzystając z niego, mogliśmy liczyć na różnego rodzaju buffy dla naszej postaci i to zazwyczaj na dość długi czas. O ile miniaturowe “lampki” (no bo świecą!) raczej nie spełniają magicznej funkcji, i tak wyglądają świetnie na półce czy biurku.

Cavill miał przyjąć podarek z radością. Możemy się spodziewać, że kamień zajmie centralny punkt przy jego biurku, skoro sam aktor jest wielkim fanem świata Wiedźmina.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie