Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin z serialu Netflix składa PC do grania

Henry Cavill, czyli aktor odgrywający Wiedźmina w serialu platformy Netflix, już wcześniej dużo mówił o tym, że jego pasją jest granie. Zobaczcie, jak składa swojego gamingowego peceta.

Wiedźmin po raz pierwszy składa swojego własnego PC do grania. Henry Cavill to wielki fan gier i jak ujawnił jakiś czas temu, sporo czasu spędził przy World of Warcraft czy Total War: Warhammer 2. Teraz aktor postanowił zająć się stworzeniem swojego sprzętu osobiście, a zapis ze składania blaszaka zobaczycie poniżej.

Henry Cavill użył takich podzespołów, jak procesor AMD Ryzen 9, karta graficzna GeForce RTX 2080Ti oraz chłodzenie Kraken Z73. Waszym zdaniem dobre połączenie?

Przypominamy, że drugi sezon serialu Wiedźmin od Netflix ma zadebiutować w 2021 roku, a producenci obiecują, że zobaczymy więcej nawiązań do gier od CD Projekt RED. W pierwszym sezonie takim puszczeniem oczka w stronę graczy była scena kąpieli Geralta w balii. Takich smaczków mamy zobaczyć w przyszłości zdecydowanie więcej.

Skąd decyzja, by jednak serial w jakimś malutkim choćby stopniu nawiązał do gier? Kochamy gry wideo. Oczywiście naszym zamierzeniem było odwoływanie się do źródła, nie do adaptacji. Ale to nie znaczy, że nie jesteśmy fanami gier i że w nie nie gramy – wiemy, że znaczną część naszej widowni stanowią osoby, które słyszały o Wiedźminie tylko w kontekście gier powiedziała Lauren Hissrich, producentka serialu.

No dobra, to teraz obiecany filmik z Wiedźminem i jego pecetem:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się