10 powodów, dla których fani uwielbiają Henry’ego Cavilla

Henry Cavill składa komputer do gier
Publicystyka

Henry Cavill jest nie tylko świetnym aktorem, ale również przesympatycznym człowiekiem. Zobaczcie powody, dla których fani tak go uwielbiają.

10. Jest dżentelmenem

Henry Cavill to prawdziwy angielski dżentelmen – i to w każdym calu. Choć jest popularnym aktorem, nie ma w nim nic z gwiazdy; nie zapomina o współpracownikach i do każdego podchodzi przyjaźnie. Wita się ze wszystkimi na planie, co uważa za przejaw szacunku i wyraz dobrych manier; nie zawsze podoba się to jednak reżyserom, którzy z reguły go poganiają. Współpracownikom daje nawet prezenty na zakończenie zdjęć – podarunki od aktora otrzymała ekipa pracująca nad Wiedźminem, ale Cavill swoją tradycję zaczął znacznie wcześniej, jeszcze na etapie występów w filmach DC. Poniżej zobaczycie, jakie prezenty Cavill wręczył współpracownikom na zakończenie zdjęć 2. sezonu Wiedźmina; swoim pochwaliła się reżyserka obsady serialu, Sophie Holland:

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie