Henry Cavill składa komputer do gier

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

3 komentarze

10 powodów, dla których fani uwielbiają Henry’ego Cavilla

Henry Cavill jest nie tylko świetnym aktorem, ale również przesympatycznym człowiekiem. Zobaczcie powody, dla których fani tak go uwielbiają.

10. Jest dżentelmenem

Henry Cavill to prawdziwy angielski dżentelmen – i to w każdym calu. Choć jest popularnym aktorem, nie ma w nim nic z gwiazdy; nie zapomina o współpracownikach i do każdego podchodzi przyjaźnie. Wita się ze wszystkimi na planie, co uważa za przejaw szacunku i wyraz dobrych manier; nie zawsze podoba się to jednak reżyserom, którzy z reguły go poganiają. Współpracownikom daje nawet prezenty na zakończenie zdjęć – podarunki od aktora otrzymała ekipa pracująca nad Wiedźminem, ale Cavill swoją tradycję zaczął znacznie wcześniej, jeszcze na etapie występów w filmach DC. Poniżej zobaczycie, jakie prezenty Cavill wręczył współpracownikom na zakończenie zdjęć 2. sezonu Wiedźmina; swoim pochwaliła się reżyserka obsady serialu, Sophie Holland:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%