GTA: The Trilogy – The Definitive Edition z dokładną datą premiery? Są wieści od znanego informatora

GTA The Trilogy The Definitive Edition - PG
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Powiązany z branżą dziennikarz Tom Henderson sugeruje, że odświeżony zestaw GTA: The Trilogy zadebiutuje 11 listopada 2021.

Choć internet huczy o tym od dawna, dopiero wczoraj Rockstar Games oficjalnie potwierdziło plan wydania wyremontowanej Trylogii GTA. Wtedy nie ujawniono jeszcze dokładnej daty premiery gier – wiadomo było jedynie, że na najważniejszych platformach zadebiutują one jeszcze w tym roku. Tom Henderson, którego zapewne kojarzycie z przecieków na temat Battlefielda, zabrał głos w tej sprawie.

Na Twitterze informator napisał, że wydanie GTA Trilogy jest aktualnie planowane na 11 listopada. Różne agencje reklamowe planują bowiem alokację budżetu na ten dzień.

Pod wpisem gracze żartują, że jeśli 11 listopada, to pewnie w 2025 roku. Inni narzekają, że Rockstar rozwija serię, ale wstecz. W tych gorzkich słowach jest trochę prawdy. Fani GTA czekają raczej na coś nowego, a nie ciągłe odgrzewanie starych kotletów i dodawanie zawartości do do tej pory wydanych gier.

11 listopada to wstępny – i nieoficjalny – termin, choć Tom Henderson jest raczej pewnym źródłem. Zapewne niebawem producent ogłosi ostateczną datę debiutu i przede wszystkim cenę odświeżonej Trylogii.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie