Dwie gry na Xbox do odebrania za darmo w MS Store. Wśród nich Braid, czyli niezależny klasyk

Braid - gry za darmo w MS Store
Newsy Xbox Series XOne

W Microsoft Store pojawiły się dwie gry za darmo. Użytkownicy konsol odbiorą dzięki temu tytuły jeszcze z czasów Xbox 360.

Sklep Microsoftu przygotował dwie propozycje dla subskrybentów Xbox Live Gold. Gry za darmo w ofercie „zielonych” wzbogaciły się tym samym o klasyczne tytuły, które możecie znać jeszcze z dawnych czasów. W ręce graczy trafią bowiem Braid i Joe Danger 2: The Movie.

Pierwsza z gier to z pozoru typowa platformówka z niewyróżniającą się niczym specjalnym grafiką. Co jednak ważne, gracz sterujący głównym bohaterem może tu manipulować czasem w grze. To właśnie dzięki temu unikniemy pułapek, rozwiążemy wymagające zagadki, a w efekcie – pomożemy uratować księżniczkę. Pierwsi gracze mogli wypróbować Braid na konsoli Xbox 360 w 2008 roku; dziś oczywiście jest już przystosowana do ogrania na nowszych sprzętach, w tym przypadku Xbox One oraz Xbox Series. Tę grę polecamy w szczególności – choćby ze względu na to, jakie wrażenie wywarła na naszej redakcyjnej specjalistce od „indyków”.

Drugi z tytułów, czyli Joe Danger 2: The Movie, to połączenie wyścigów z platformówką. Gra ujrzała światło dzienne w 2012 roku, a swoich sił w niej mogli wówczas spróbować użytkownicy PlayStation 3, Xbox 360 oraz PC. Produkcja kontynuuje przygody kaskadera Joe Dangera. W drugiej części nawiązuje on współpracę z reżyserem filmowym i w związku z tym ma do wykonania szereg niebezpiecznych scen. Co ciekawe, tytuł urozmaicono o możliwość dodawania własnych filmów; dzięki temu możecie też zobaczyć, jak Joe Danger radzi sobie w wykonaniu innych graczy z całego świata.

Wspomniane produkcje nie są może na poziomie najnowszych propozycji w ramach Games With Gold (choć te aktualnie nie prezentują się najlepiej), lecz i tak z pewnością zapewnią Wam masę zabawy. Jest to też okazja do wspominek i refleksji – zobaczcie, jak branża gamingowa zmieniła się w ciągu zaledwie kilkunastu lat.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie