Znamy ofertę Games with Gold na maj 2022. Parę zróżnicowanych gier do zgarnięcia

Znamy ofertę Games with Gold na maj 2022. Parę zróżnicowanych gier do zgarnięcia
Newsy X360 Xbox Series XOne

Games with Gold na maj 2022 zostało oficjalne zaprezentowane i… nie jest dobrze. Źle też nie, więc w zasadzie jest średnio. Mogłoby jednak być o wiele lepiej.

Microsoft kontynuuje swoją słabą passę z Games with Gold. Nie od dziś wiadomo, że oferta nie odda na dyski naszych maszyn zbyt popularnych pozycji, a MS od dawna stawia na „indyki”. Problem w tym, że w maju nie ma co oczekiwać zbyt popularnych ani mocno docenionych tytułów. Choć jest wyraźnie lepiej, niż w tragicznym kwietniu, ciężko mówić o zbytnim entuzjazmie.

Oferta Games with Gold na maj 2022:

  • Yoku’s Island Express – 1-31 maja
  • The Inner World The Last Wind Monk – 16 maja-15 czerwca
  • Hydro Thunder Hurricane – 1-15 maja
  • Viva Piñata Party Animals – 16-31 maja

Abonenci powinni przede wszystkim zainteresować się oryginalnym połączeniem metroidvanii oraz platformówki, czyli Yoku’s Island Express. Tytuł okazał się naprawdę udaną pozycją, która raczej nie wprowadza gatunku na nowy poziom. Niemniej ma parę ciekawych pomysłów jak choćby otwarty świat czy ciekawe pomysły na poruszanie naszą postacią.

The Inner World The Last Wind Monk jest kolejną odsłoną serii przygodówek The Inner World. Dla fanów jest to raczej pozycja obowiązkowa, a reszta raczej powinna zacząć swoją przygodę od „jedynki”.

Hydro Thunder Hurricane to dość ciekawa gra wyścigowa, która stawia na niecodzienne maszyny. Ścigamy się w niej… motorówkami. Być może brzmi to nieco zaskakująco, ale twórcom udało się stworzyć parę ciekawych i zróżnicowanych tras oraz sporo elementów do odblokowania.

Viva Piñata Party Animals jest z kolei zestawem szeregu mniejszych minigier. Całość wzorowana jest na telewizyjnym serialu Viva Pinata. Tytuł w sam raz do rozegrania wspólnie z dziećmi.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie