[Gamescom 2014] Darmowa kooperacja oraz rzeki krwi na nowej mapie Far Cry 4

Dwa dni temu pisaliśmy, że akcja Far Cry 4 rozegra się nie tylko w Kyrat. Dzisiaj już wiemy, jakie miejsce przyjdzie nam odwiedzić.

Podczas wczorajszej konferencji Sony na Gamescom 2014 panowie z Ubisoftu zaserwowali publiczności dwa nowe zwiastuny z Far Cry 4.


Pierwszy filmik przedstawia darmową kooperację w grze, która będzie możliwa jedynie w przypadku edycji tytułu na konsole PlayStation. Producent tłumaczy, że zaprosimy do rozgrywki nawet osoby, które nie posiadają własnej wersji Far Cry 4.

Znajomy będzie musiał przed dołączeniem do zabawy pobrać określony fragment mapy, na której wyłączone zostaną wszystkie misje związane z kampanią fabularną. Niestety, Ubisoft ograniczy czas kooperacji do dwóch godzin, a właściciel gry dostanie tylko 10 zaproszeń do wykorzystania.

Darmowa kooperacja w Far Cry 4

Drugi ze zwiastunów przedstawia wspaniały świat Far Cry 4 oraz nową krainę, którą odwiedzimy podczas rozgrywki. Nazwano ją Shangri-la. To niegościnne miejsce dosłownie spływa rzekami krwi!

 Far Cry 4 wyjdzie na: PC, PS3, PS4, oraz Xboksa 360 i Xboksa One. Światowa data wydania została ustalona na 18 listopada tego roku. Dwa dni później gra trafi do Europy.

Gamescom 2014 – gry, wiadomości, zapowiedzi, nowości. Wszystko w jednym miejscu

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet