Games with Gold wrzesień 2019 – oferta już jest [Aktualizacja]

Dzisiaj posiadacze PS4 poznają gry na wrzesień w PS Plus. Jeśli przy Waszym telewizorze wygrzewa się natomiast Xbox One, będziecie musieli poczekać trochę dłużej na ujawnienie Games with Gold wrzesień 2019.

[Aktualizacja]

Microsoft ujawnił właśnie ofertę Games with Gold wrzesień 2019. Trailer i listę gier publikujemy tutaj.

[Oryginalna wiadomość]

Sony ujawni nową ofertę PlayStation Plus 28 sierpnia (środa) o godzinie 17:30 czasu polskiego i jest to pewniak, ponieważ Japończycy od długiego czasu trzymają się sztywno takiego schematu. Gorzej jest prognozować, kiedy z ofertą Games with Gold wrzesień 2019 wyskoczy Microsoft, lecz mamy mocne podstawy podejrzewać, że stanie się to dopiero w piątek.

Games with Gold wrzesień 2019 – czekamy do piątku?

Analizując sytuację z poprzednich miesięcy można stwierdzić, że nowa oferta GwG trafi do nas w piątek, 30 sierpnia. Oferty Games with Gold na maj, czerwiec, lipiec oraz sierpień były ujawniane zawsze 30 dnia miesiąca, nawet jeśli wypadało to w niedzielę, jak w lipcu. Wygląda zatem na to, że Amerykanie również zaczynają lecieć schematem, więc stawiamy na piątek.

Przypominamy, że sierpniowa lista gier Games with Gold mocno podbiła poprzeczkę, zawierając takie hity, jak Gears of War 4 czy Forza Motorsport 6. Sądzicie, że wrzesień również będzie równie gorący?

Pamiętajcie, że część sierpniowego GwG jeszcze obowiązuje, zatem można pobierać:

  • Gears of War 4 (109,00 zł) – gra dostępna pomiędzy 1 sierpnia – 30 sierpnia na konsoli Xbox One
  • Forza Motorsport 6 (108,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 16 sierpnia – 15 września na konsoli Xbox One
  • Torchlight (54,99 zł) – gra dostępna pomiędzy 1 sierpnia – 15 sierpnia na konsoli Xbox One i Xbox 360
  • Castlevania: Lords of Shadows (86,00 zł) – gra dostępna pomiędzy 16 sierpnia – 30 sierpnia na konsoli Xbox One i Xbox 360

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.