Games with Gold na wrzesień 2014. W co pograją posiadacze Xboksów?

Największą perełką jest tym razem Halo: Reach.

Oferta Games with Gold na wrzesień 2014 została już ujawniona. Jak zwykle, gry będą dostępne za darmo przez określony czas dla subskrybentów Xbox Live Gold.

Dla posiadaczy Xbos One przygotowano Super TIME Force, czyli dwuwymiarową strzelankę retro w stylu niezapomnianych hitów Contra i Metal Slug. Na tle typowych przedstawicieli gatunku tytuł wyróżnia się przede wszystkim motywem cofania się w czasie.

Drugą propozycją we wrześniowym GwG dla Xboksa One jest Crimson Dragon, która w sumie pozostaje do pobrania jeszcze z sierpniowej oferty. To strzelanka na szynach, w której dosiadamy potężnego smoka.

Właściciele Xbox 360 dostaną z kolei dostęp do Monaco: What’s Yours is Mine i wcielą się w złodziei rabujących kosztowności. Ponadto pograją w Halo: Reach, która jest chyba najciekawszą propozycją na wrześniowej liście GwG. Jeśli nie pamiętacie, to ekskluzywna produkcja na Xboksa 360, będąca prequelem trylogii Halo.

Darmowa oferta Games with Gold jest skierowana do osób, które posiadają wykupiony abonament Xbox Live Gold. Żeby pobrać wspomniane tytuły za darmo, należy odszukać konkretną grę w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli, potwierdzić zakup i zassać ją na dysk twardy swojego Xboksa.

Games with Gold wrzesień 2014:

  • Xbox One: Super TIME Force (dostępna przez cały wrzesień)
  • Xbox One: Crimson Dragon (gra z sierpnia, która również będzie dostępna przez cały wrzesień)
  • Xbox 360: Monaco: What’s Yours is Mine (dostępna od 1 do 15 września)
  • Xbox 360: Halo: Reach (dostępna od 16 do 30 września)

Jak oceniacie nową ofertę? Porównajcie ją również z tym, co przygotowało Sony w ramach wrześniowego PS Plus.

 

 

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.