Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Final Fantasy XVI zostanie zapowiedziane w środę? Wiele na to wskazuje

Bardzo możliwe, że już w środę Sony pokaże Final Fantasy XVI. Gra miałaby zostać zaprezentowana na PlayStation 5 Showcase.

Już w środę odbędzie się wydarzenie PlayStation 5 Showcase. Poza (najprawdopodobniej) ceną nowych konsol sony zobaczymy również nowe tytuły zmierzające na sprzęt od Japończyków.

Wiele wskazuje na to, że w trakcie konferencji otrzymamy zapowiedź wyczekiwanego przez wielu Final Fantasy XVI. Od jakiegoś czasu w internecie pojawiają się liczne plotki mówiące, że gra miała zostać pokazana na poprzednim wydarzeniu Sony, jednak jej prezentacja została przełożona na najbliższą konferencję, czyli w tym przypadku właśnie PS5 Showcase.

Poza najzwyklejszymi plotkami istnieje też kilka bardziej realnych przesłanek. Na Twitterze pojawiło się aktualnie zablokowane, tajemnicze konto, które najprawdopodobniej należy do samego Square Enix. Dowodem na to jest adres e-mail należący do Square Enix, do którego przypisane jest konto.

Kolejną kwestią wartą poruszenia jest działanie jednego z wyższych szczeblem pracowników Square. Shinji Hashimoto udostępnił zretweetował zapowiedź PS5 Showcase. Hashimoto zazwyczaj zachowuje się podobnie w momencie, kiedy na danej konferencji ma pojawić się zapowiedź gry od Square Enix.

O tym, czy plotki są prawdziwe przekonamy się już za dwa dni. Konferencja PlayStation 5 Showcase rozpocznie się w środę o godzinie 22:oo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się