Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Final Fantasy XVI – zapowiedź niebawem, gra na wyłączność dla PS5 [POGŁOSKA]

Według plotek krążących w internecie, Final Fantasy XVI może doczekać się zapowiedzi i premiery prędzej, niż fani się spodziewają.

Na temat FFXVI wiemy jeszcze bardzo mało. W sieci pojawiają się pierwsze doniesienia dotyczące produkcji. Ciekawe dane wyjawił jeden z użytkowników ResetEra o pseudonimie Navtra.

Podczas burzliwej wymiany zdań pomiędzy forumowiczami Navtra napisał: – tak, [FF] XVI jest realne. Miało zostać zapowiedziane w trakcie czerwcowego wydarzenia Sony. Najpewniej jest bliżej, niż większość ludzi się spodziewa. To swego rodzaju tytuł na wyłączność dla PS5 (wcześniej to było niejasne, ale teraz można mówić o pełnej ekskluzywności). Nie mam pojęcia, czemu jeszcze nie zapowiedziano tej gry.

Moderatorzy forum uważają forumowicza za wiarygodne źródło – publikowane przez niego informacje były weryfikowane. Jednak bez względu na wszystko trzeba pamiętać, że są to jedynie pogłoski. Dyskusję – jak i konkretnego posta – znajdziecie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się