Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

PlayStation 5 Showcase – Sony zaprezentuje nowe gry i może cenę PS5

Sony zapowiedziało nową konferencję, której tematem głównym będą PS5 i nowe gry. Może to być bezpośrednia odpowiedź na nagłą zagrywkę Microsoft.  

Zapnijcie pasy, i to jak najmocniej… Sony wychodzi z cienia i zamierza pokazać graczom, dlaczego mają wstrzymać się z zakupem Xbox Series X i S. Nowe argumenty, przemawiające za PS5, zostaną nam przekazane na nadchodzącej konferencji PlayStation 5 Showcase. Stream rozpocznie się już 16 września o godzinie 22:00. Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź „imprezy”.

Czy to będzie kolejna, nudna prezentacja, z której dowiemy się tylko, że PS5 to technologiczne cudo? Raczej nie… Według oficjalnego ogłoszenia na blogu, Sony ma dla nas 40-minutowy materiał wypełniony grami szykowanymi przez ich studio i firmy zewnętrzne. Nowe trailery ze Spider Man: Miles Morales, Horizon: Zero Dawn 2, Demon’s Souls, Ratched & Clank: Rift Apart czy też Gran Turismo 7 są niemal pewne.

A co z ceną PS5 i datą premiery? Ponieważ Microsoft zagrał już wszystkimi kartami jakie miał, Sony prawdopodobnie ujawni też coś więcej niż swoje gry ekskluzywne. Tu już nie ma czasu na półśrodki. Nie wykluczone, że właśnie przez opublikowanie ceny modeli Xbox Series, Sony przełożyło prezentację, by raz jeszcze dokonać wyceny PS5. Przyszłość ich next-gena będzie zależeć już nie tylko od gier, a przede wszystkim od konkurencyjnej ceny urządzenia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się