Fight Night powraca? Znany bokser „zapowiada” nową część kultowej serii

Fight Night powraca? Znany bokser zapowiada zapowiedź gry | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Przecieki już były, więc teraz pora na coś bardziej „oficjalnego” Znany bokser mówi o kolejnej części popularnej serii Fight Night!

EA Sports już dawno porzuciło gry bokserskie. Generalnie tego typu pozycje jakoś umarły, a fani boksu nie mieli za bardzo, na co liczyć. Jest Undisputed, ale to jednak coś nieco innego, a nie pełnoprawny tytuł AAA z pełnymi licencjami.

Fight Night powraca! Tak jakby…

Kultowa seria Fight Night to w zasadzie centralna marka bokserka na poletku gier wideo. Od dawna nic w kwestii nowej części się nie rozjaśniło, choć były przecieki. I to nie byle jakie, bo od zaufanych źródeł. Serwis VGC zapowiadał, że gra powstaje. Później jednak znany insider Tom Henderson co prawda potwierdził te plotki, ale stwierdził, że premiera nie odbędzie się zbyt szybko. Wcześniej miało nadejść UFC 5, które faktycznie wydano.

Electronic Arts nigdy jednak nie przyznało, że Fight Night doczeka się rebootu. Z jednej strony przecieki brzmią sensownie, a z drugiej – firma milczy. I choć w tej kwestii nic się nie zmieniło, to jeden z popularnych bokserów niejako „zapowiada” zapowiedź gry. No bo jak inaczej można interpretować jego słowa?

Wow, czas leci. Najlepiej sprzedająca się gra bokserska w historii! Ponad 6 milionów sprzedanych kopii. Wkrótce wielkie ogłoszenie dotyczące sektora gier.

– napisał na Twitterze zawodowy bokser Oscar De La Hoya

De La Hoya ostatnio mocno wspomina serię gier, co raczej nie jest przypadkiem. Zastanawiał się także, na ilu okładkach gier z cyklu się pojawił, podgrzewając jedynie atmosferę. Jego słowa można więc interpretować w jeden sposób, ale pamiętajcie, że EA jeszcze nic nie potwierdziło. Skoro ostatnio jednak firma wraca ze swoimi starszymi markami

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie