Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

FIFA 21 bez rozgrywek cross-play

FIFA 21 nie umożliwi grania między platformami – taką informacją Electronics Arts podzieliło się ze społecznością fanów na Twitterze. 

Wieść nie jest wielkim zaskoczeniem, zważywszy na to, że opcja cross-play nie była do tej pory dostępna w serii; niemniej jednak biorąc pod uwagę fakt, że w tym roku debiutuje kolejna generacja konsol, niektórzy gracze mogli jednak spodziewać się wprowadzenia tej funkcji.

Data premiery FIFA 21 została ustalona na 9 października 2020 roku. Od tego dnia gra będzie dostępna na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC (Steam i Origin). Prócz tego jeszcze tej zimy tytuł pojawi się w Google Stadia, a później na next-genach.

O nowościach, jakie FIFA 21 wprowadzi do serii, informujemy tutaj. Natomiast pod tym adresem podajemy konkrety dotyczące trybu Ultimate Team.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się