Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

FIFA 21 gameplay z rozgrywki. Drybling i kreatywny bieg

EA przedstawiło najnowszy zwiastun rozgrywki z gry FIFA 21, odsłaniając więcej nowości zawartych w grze.

Pozostały tylko dwa miesiące do debiutu gry FIFA 21, więc przyszedł najwyższy czas, aby zobaczyć gameplay z rozgrywki i produkcję EA w pełnej okazałości. Ujawniono szereg nowych funkcji, w tym zwinny drybling, kreatywny bieg i wiele więcej.

Używając zwinnego dryblingu, mamy możliwość jeszcze większej kontroli nad piłką, przytrzymując R1 lub RB i poruszając się lewym drążkiem analogowym. To ma wprowadzić więcej różnorodnych technik ofensywnych i defensywnych. Kreatywny bieg z kolei umożliwi sterowanie kolegami z drużyny przed strzałem.

Co ciekawe, jeśli nie masz pewności, że sztuczna inteligencja wykonuje strzały, możesz namierzyć gracza i samemu oddać strzał. Inne interesujące funkcje obejmują czujność pozycjonowania (która odzwierciedla rzeczywiste zachowanie graczy) i naturalny system kolizji. FIFA 21 ma zostać wydana 9 października na Xbox One, PS4 i PC.

Zostanie również wydany na Xbox Series X i PS5, a właściciele obecnej generacji będą mogli skorzystać z bezpłatnych aktualizacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się