Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

FIFA 21 Ultimate Team – szczegóły trybu na nowym zwiastunie

EA Sports przedstawia odnowiony tryb Ultimate Team, który zobaczymy w FIFA 21.

Kupujecie kolejne odsłony piłki nożnej od EA Sports z myślą o Ultimate Team? Zobaczcie zatem, czego się spodziewać po FIFA 21. Deweloper przedstawia zwiastun skupiający się właśnie na tym trybie.

FIFA 21 Ultimate Team – szczegóły

Elektronicy zapowiadają, że nadchodzące Ultimate Team będzie najbardziej społecznościowym w historii serii. Co konkretnie?

  • Gracze mogą wypełniać specjalne cele w trybie współpracy, aby zdobywać nagrody.
  • Połącz siły z kimś znajomym online i grajcie razem przeciwko innym duetom albo pojedynczym graczom w meczach towarzyskich i Division Rivals.
  • Grajcie razem przeciwko SI w Squad Battles.
  • Będziemy zdobywać postępy w swoich tygodniowych rozgrywkach, aby na koniec otrzymać nagrody.
  • Weźmiemy udział w wydarzeniach FUT, deklarując się po jednej ze stron. Wygrywając w wydarzeniach zespołowych odblokujemy paczki, monety, karty klubowe i piłkarzy. Możemy też współpracować wszyscy razem i odbierać nagrody za wykonywanie zadań w wydarzeniach społeczności.

Poniższy trailer omawia również nowości związane z mechanikami rozgrywki, zatem naprawdę warto go obejrzeć.

Dodajmy, że W FIFA Ultimate Team będziemy mogli spersonalizować swój klub FUT dzięki szeregowi nowych i rozszerzonych sposobów na dostosowanie wyglądu zarówno boiska, jak i trybun. W przypadku graczy aktualizujących grę do konsol nowej generacji, wykorzystując Podwójny Dostęp, możliwe jest przenoszenie klubów FUT z PlayStation 4 na PlayStation 5 lub z Xbox One na Xbox Series X i z powrotem, wraz z rynkami transferowymi i rankingami.

Data premiery FIFA 21 została wyznaczona na 9 października, kiedy to tytuł wyląduje na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Switch (choć tutaj będzie to w zasadzie aktualizacja składów i nie dostaniemy żadnych nowości). Wersja gry na PS5 i Xbox Series X zostanie wydana w późniejszym terminie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się